Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

BAZÉNY & ZASTŘEŠENÍ 

OLBEST s.r.o. - Dáváme tvar Vašim představám.

Plastové bazény vyrábíme již od roku 1995 a za tuto dobu jsme dodali bazén stovkám spokojených zákazníků. Zabýváme se výrobou plastových bazénů, zastřešení bazénů a dalších nádrží z polypropylenu. S rostoucí poptávkou po plastových bazénech roste i množství firem, které se jejich výrobu zabývají. Případným zákazníkům proto vždy doporučujeme, aby si nejprve prověřili historii a zda má daný výrobce všechna potřebná osvědčení a certifikáty potřebné ke svařování  plastů. Vlastní bazén, to je především pohoda a odpočinek. Před koupí bazénu proto vždy vyhledejte spolehlivou a profesionální firmu, která Vám poskytne veškeré poradenství tak, aby se Váš vysněný bazén stal skutečností.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA -TRADIČNÍ ČESKÝ VÝROBCE JIŽ OD ROKU 1992                                                             

Naše společnost se již přes 25 let zabývá zakázkovou výrobou vysoce kvalitních a cenově dostupných plastových bazénů. Za skvělou cenu tak můžete získat plastový bazén přesně podle vašich představ a to ve vysoké kvalitě. Díky této kombinaci dodáváme naše produkty do celé Střední Evropy. Přesvědčte se sami.

ATYPICKÝ TVAR BAZÉNU? NENÍ PROBLÉM!

Předností firmy OLBEST s.r.o. je její schopnost pružně reagovat na poptávky a přání našich zákazníků. Jakožto zakázkový výrobce jsme Vám schopni vyrobit prakticky jakýkoliv tvar plastového bazénu. Máme zkušenosti s výrobou bazénů s dvojí hloubkou. Bazény je možno osadit pódiem pro odpočinek, případně lze navařit posezení nebo odkládací pultík. Bazény umíme vyrobit jak se zaoblenými tak i ostrými rohy. Neváhejte a oslovte nás v případě, že uvažujete o koupi originálního a kvalitního bazénu. Třeba splníme i Váš sen! 

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies