Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

Plastový bazén se skimmerem

Plastový bazén | Olbest s.r.o.

Plastový bazén | kvalita za přiměřenou cenu

Plastový bazén je ozdobou každé zahrady. Bazén oceníte zejména v letních dnech, kdy vám poskytne skvělé osvěžení. Díky neustálému zdokonalování výrobních procesů a snižování výrobních nákladů, je plastový bazén luxus, který si může dovolit každý z nás. 

Námi vyráběné plastové bazény jsou té nejvyšší kvality, a to díky tomu, že používáme ty nejmodernější výrobní technologie. Plášť a dno jsou svařeny na poloautomatickém svařovacím stroji. Tímto je zaručeno, že viditelnost svárů na dně bazénu je minimální. 

Tloušťka vany bazénu může být 5, 6, nebo 8 mm. Z venkovní strany je vana dále zesílena soustavou příčných žeber a obvodovým lemem. Tloušťka žeber a lemu je 10 mm a šířka 100 mm. Na žebra ani plášť bazénu nepoužíváme lehčený materiál! Jedná se o homogenní materiál té nejvyšší kvality.

Plastový bazén se skimmerem | Olbest s.r.o.

Bazén se skimmerem je nejrozšířenější varianta bazénu. Hladina vody je zhruba do poloviny sběrného okénka, které nasává nečistoty a odvádí je do filtrace plastového bazénu.

U skimmerového plastového bazénu je třeba počítat s tím, že hladina vody je vždy cca. o 12-15 cm níž, než je hrana bazénu. Pokud by jste chtěli bazén, s hladinou vody, která by byla až po hranu bazénu, klikněte na záložku plastové bazény s přelivem.

Plastový bazén, písková barva | Olbest s.r.o.
Plastové bazény se zastřešením | Olbest s.r.o.

Plastový bazén zlatá střední cesta | Olbest s.r.o.

Jak již bylo řečeno výše, jedná se o nejčastější provedení bazénu. Tyto bazény nejsou na výrobu tak náročné, proto je i jejich pořizovací cena nižší než u přelivových bazénů. Skimmerové bazény nejčastěji volí zákazníci, kteří namísto nadzemního bazénu preferují bazén zapuštěný, avšak cenově dostupný. Dalo by se říci, že bazén se skimmerem je zlatá střední cesta. 

Výhody našich bazénů

Výběr z českého nebo německého materiálu

Široký výběr barev a tlouštěk materiáluů

Příslušenství pouze od evropských dodavatelů

Životnost materiálu 50 let

UV stabilizace materiálu

Pokud uvažujete o pořízení plastového bazénu, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku a my Vám zašleme kalkulaci přímo na míru!

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies