Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

ODLUČOVAČ LEHKÝCH KAPALIN

Odlučovače lehkých kapalin OLBEST řada OLP 3 až OLP 200 jsou navrženy dle ČSN EN 858 k odloučení ropných látek a olejů ze znečištěných odpadních vod odváděných ze zpevněných ploch. Konstrukce je z polypropylenových desek v provedení samonosného válce naležato HARD, tloušťka materiálu pláště je 8 mm a boční stěny, výztuhy a technologické příčky uvnitř jsou z plastu tloušťky 12 mm.

Odlučovač je řešen jako gravitační, kde první nátoková komora je sedimentační - slouží k odloučení pevných nečistot ve splaškové vodě. Druhá komora je odlučovací - s vestavěným koalescenčním a sorpčním filtrem - a zároveň slouží k akumulaci zachycených ropných látek. Hladina sorpčně odloučené vody je před výtokem pokryta netkanou textilií, která umožní zachytit zbytkové lehké kapaliny a při přívalových deštích zabrání jejich vypláchnutí.

Námi vyráběné odlučovače lehkých látek jsou certifikovány dle harmonizované normy EN 858-1:2003 a A1:2005 a jejich pevnost je podložena statickým výpočtem. Každá jímka je dodána s veškerými podklady nutnými k její kolaudaci, tedy s protokolem o provedené zkoušce vodotěsnosti, CE a prohlášením o vlastnostech. Při posuzování účinnosti patří do třídy I. Obsah zbytkového oleje byl při testování pro certifikaci 0,23 mg/l.

Součástí dodávky je i uzamykatelný pochozí poklop tmavě zelené barvy s UV stabilizací, která výrazně oddaluje proces blednutí způsobený vlivem slunečního záření.  

 

V případě, že Vás naše výrobky zaujaly, neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku. 

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku

I PŘES PANDEMII COVID-19 ZATÍM NORMÁLNĚ FUNGUJEME, PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY A VYRÁBÍME


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies