Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

Zakázková výroba 

Naše společnost se již 23 let zabývá zakázkovou výrobou z polypropylenu. Během našeho působení na trhu jsme vyrobili již mnoho produktů jako jsou například mantinely, nádrže pro chov ryb, vyplastování hrobky, překážky pro požárnický sport, záchytné vany a jiné produkty.  

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širokou paletu produktů. Mezi ty nejpopulárnější patří například plastové sklepy, které se vyznačují vysokou pevností a dlouhou životností. Tyto sklepy jsou skvělou alternativou proti klasickým zděným sklepům, jelikož je polypropylen nenasákavý a nedochází po čase k prosakování vody do sklepa. Pro restaurační a hotelové zařízení dále vyrábíme lapače tuků v rozmezí 50-600 jídel/den. Na zakázku jsme schopni vyrobit i vyšší kapacity. 

Po odkoupení firmy RK Systemtechnik s.r.o. rozšířila naše společnost své výrobní aktivity o komponenty do zinkoven, moříren a dalších průmyslových odvětví. Do našeho výrobního portfólia patří mořící vany, odvětrávací tunely absorbérů a různé další komponenty z Polypropylénu.  

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies