Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU SE ŠIKMINOU

Zastřešení bazénu v provedení se šikminou patří bezesporu k těm luxusnějším variantám zastřešení bazénu. Oblouk zastřešení plynule stoupá od hrany bazénu, zatímco v nejvyšším bodě přechází z obloukového tvaru do rovné šikminy. Tímto způsobem vzniká atypický tvar zastřešení bazénu, které umožňuje svým uživatelům využívat komfortně bazén i v horším počasí, jelikož je dostatečně prostorné na to, aby se dalo procházet pod zastřešením podél bazénu.

Stejně jako všechna námi vyráběná zastřešení, je i zastřešení s postranní šikminou vysoce odolné vůči vnějším vlivům jako jsou kroupy či sněhová pokrývka.  

Toto je dosaženo použitím robustních hliníkových profilů a nosníků, které zajišťují maximální pevnost zastřešení. Polykarbonát použitý na výrobu zastřešení pochází od švýcarského výrobce, navíc má povrchovou úpravu "FROST", která výrazně zvyšuje jeho odolnost vůči poškození.

Zakládáme si na tom, aby naše zastřešení bylo vyrobeno jen z těch nejlepších vstupních materiálů od předních evropských výrobců. Díky tomu zaujímá naše společnost již přes 22 let vedoucí pozici ve výrobě zastřešení bazénů na evropském trhu. Kvalita bez kompromisů je motto, kterým se řídíme již od vzniku naší společnosti. Naším cílem je Vaše maximální spokojenost, proto Vám nabízíme vysoce kvalitní zastřešení bazénu s poskytnutím záruky 5 let na dutinkový polykarbonát a 10 let na hliníkovou konstrukci. 

Zastřešení bazénu se šikminou.

Zastřešení bazénu se šikminou.

POLYKARBONÁT

V základní výbavě máme na výběr barvu polykarbonátu čirou nebo bronz, přičemž jako jeden z mála výrobců nabízíme dutinkový polykarbonát s úpravu "FROST" zvyšující jeho celkovou odolnost. Na povrchu materiálu je tzv. "krupička", která navíc tvoří patinu zajišťující větší soukromí v bazénu. Na rozdíl od jiných výrobců používáme dutinkový polykarbonát tloušťky 10 mm. 

   

VÝHODY ZASTŘEŠENÍ SE ŠIKMINOU OD FIRMY OLBEST s.r.o.

  • Atraktivní vzhled zastřešení za přijatelnou cenu (vždy kompletní nabídka bez příplatků)
  • Záruka 5 let na polykarbonát
  • Záruka 10 let na konstrukci
  • Polykarbonát tloušťky 10 mm s úpravou "FROST"
  • Kouřový polykarbonát v základu
  • Libovolné umístění uzamykatelných dveří v čele nebo z boku zdarma
  • Pochozí pojezdové dráhy protažené 2,5 m za bazén zdarma
  • Robustní aretační prvy zdarma

ZASTŘEŠENÍ SE DVĚMA ŠIKMINAMI

Další varianta tohoto druhu zastřešení je přidání druhé šikminy. Horní část zastřešení je mírně stočená do oblouku, který je usazen na dvou postranních šikminách. Jedná se o velmi nízkou variantu zastřešení, která svou výškou nenarušuje prostor zahrady. Zastřešení bazénu se dvěma šikminami je především oblíbené u zákazníků se smyslem pro detail, kteří chtějí, aby jejich bazén maximálně splynul s okolním prostorem a vytvořil tak z jejich zahrady oázu klidu a relaxace.  

V případě, že Vás zaujalo právě naše zastřešení, budeme velice rádi pokud nás budete kontaktovat s Vaší poptávkou. Kontaktní osoby naleznete v sekci kontakty, případně klikněte na záložku poptávka a zašlete nám Vaši poptávku rovnou. 

Zastřešení bazénu se šikminou. Zastřešení bazénu se šikminou. Zastřešení bazénu se šikminou. Polykarbonátové zastřešení se šikminou. Polykarbonátové zastřešení se šikminou. Polykarbonátové zastřešení se šikminou. Kouřové provedení. Vstup do zastřešení bazénu. Vnitřní část zastřešení bazénu se šikminou.

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies