Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
 •  

PLASTOVÁ JÍMKA 

Firma OLBEST s.r.o. je certifikovaným výrobcem plastových jímek a nádrží v souladu s normou ČSN 756081. Toto je podloženo inspekčním certifikátem vydaným institutem pro testování a certifikaci (ITC) ve Zlíně. Nádrže na dešťovou vodu, jímky a žumpy firmy OLBEST s.r.o. jsou vyrobeny z konstrukčního polypropylenu nominální tloušťky 8 a 12 mm, přičemž pevnost každé nádoby je podložena statickým výpočtem.

PLASTOVÁ JÍMKA V PROVEDENÍ "HARD" ( DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA! )

Díky speciálnímu systému výztuh a žeber odolávají naše nádoby extrémním vnějším vlivům, jako je například mechanické zatížení či tlak spodní vody. Samotný válec nádoby je svařen na NC – poloautomatickém svářecím stroji, což zajišťuje maximální životnost a pevnost sváru. Příruby, výztuhy a žebra jsou poté přivařeny extruderovým svárem. Sváření provádí proškolený a certifikovaný svářeč (Evropský svářeč termoplastů EPW) na základě certifikátu vydaného Českou svářečskou společností ANB – Czech welding society ANB. Každá námi vyrobená nádrž je po vyrobení individuálně testována, při předání nádrže tedy zákazník obdrží prohlášení o shodě a protokol o provedení zkoušky vodotěsnosti v souladu s ČSN 756081. V současné době nabízí firma OLBEST s.r.o. dvojí provedení plastových nádrží.

Jímka typ – "HARD" vznikla na základě dlouholetých poznatků a zkušeností, získaných při výrobě plastových nádob. Díky své zesílené konstrukci se tento typ nádoby vyznačuje extrémně dlouhou životností a výbornou odolností vůči vnějším vlivům. 

VÝHODY JÍMEK "HARD" FIRMY OLBEST s.r.o. 

 • !!!Doživotní záruka na vodotěsnost nádrže!!!
 • Vyrobeno z materiálu pocházejícího z České Republiky nebo Německa
 • Systém dvou komor
 • Bez nutnosti betonáže
 • Zesílená konstrukce "HARD"
 • Certifikovaný výrobek
 • Pevnost podložena statickým výpočtem
 • Pochozí poklop v zelené barvě, díky UV stabilizaci odolnější vůči vyblednutí (na vyžádání uzamykatelný)
 • Plně samonosná konstrukce
 • Prohlášení o shodě & Protokol o provedení individuální zkoušky vodotěsnosti

*Na rozdíl od jiných výrobců, kteří poskytují záruku na materiál my poskytujeme doživotní záruku na vodotěsnost nádrže.

 

 PLASTOVÁ JÍMKA – V PROVEDENÍ "STANDARD"

Jímka typu "STANDARD" má stejnou konstrukci jako typ HARD,  jedná se však o odlehčenou verzi, která se používá v běžných podmínkách, kde není zvýšená hladina spodní vody ani jílovité podloží. Jelikož je jímka odlehčená, doporučujeme ji usadit na zpevněné dno výkopu a položit kolem jímky drenážní rouru. Obsyp provedeme pískem nebo tříděnou zeminou.  

ŽUMPA

Žumpa je nádoba sloužící k zachycování splaškových a odpadních vod produkovaných domácnostmi. Používá se všude tam, kde není možné se klasicky napojit na vedení kanalizace nebo instalovat domovní ČOV

JAK VELKOU ŽUMPU POTŘEBUJI?

Určení potřebného objemu žumpy se počítá podle vzorce V = n x q x t, kde -n- je ekvivalentní počet připojených obyvatel (EO), -q- je průměrná denní spotřeba vody na osobu a den (u trvale obývaného domu 120 l, u chaty 80 l) a -t- je časový interval vyprazdňování ve dnech.

Příklad: V = 3 lidé x 120 l x 30 dnů = 10 800 l = 10,8 m3. Takže tříčlenná rodina v RD vyvážející žumpu 1 x měsíčně potřebuje žumpu o objemu 11 m3.

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies