Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

Plastový podzemní sklad

Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou podzemních skladů pro uložení sezónních plodin. Plastové sklady jsou vyrobeny z konstrukčního polypropylenu pocházejícího od výrobců z České Republiky nebo Německa. Každý námi vyrobený plastový sklad je vyroben za pomoci technologie "HARD". Na takovýto sklad se tedy vztahuje doživotní záruka. Nejsme klasickým prodejcem prefabrikovaných výrobků, Váš sklep vyrobíme dle Vašich požadavků.

Velkou výhodou plastových skladů je jejich finanční úspora, oproti klasickému zděnému sklepu umístěnému pod domem. Konstrukční polypropylen je nenasákavý, tudíž do skladu nemůže proniknout okoloní vlhkost. Betonový sklep je třeba navíc pečlivě odizolovat od zbylých částí domu. V opačném případě proniká chlad ze sklepu přes podlahu do obytné části domu. Zděný sklep může navíc vlhnout přičemž se v něm poté tvoří škodlivá plíseň. 

Plastový samonosný sklad lze umístit kamkoliv na pozemku, dle Vaší potřeby. Jelikož není součástí domu, je jeho instalace vhodná zejména u bungalovů a nízkoenergetických staveb, kde by jinak klasický sklep zbytečně zvyšoval energetickou náročnost stavby. 

Jelikož jsme zakázkovým výrobcem, nejsme nijak omezeni v počtu vstupů, odvětrávacích komínků, regálů a jiného příslušenství sklepu. 

Sklad lze umístit buďto do výkopu nebo do svahu, přičemž vstup do sklepa je poté řešen buďto plastovými dveřmi, nebo otevíratelným poklopem shora. 

VYBAVENÍ

  • Konstrukce v provedení HARD
  • Schodiště plastové/dřevěné
  • Odvětrávací komínek
  • Přípravou pro osvětlení
  • 1x zásuvka, umístěná v ochranné komoře, pro přivedení el. proudu 

TĚŠÍME SE NA VAŠE POPTÁVKY

Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

firma zapsaná v OR u KS Ostrava oddíl C vložka 16663

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.
případně lze sjednat individuální schůzku

I PŘES PANDEMII COVID-19 ZATÍM NORMÁLNĚ FUNGUJEME, PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY A VYRÁBÍME


Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies