Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

BAZÉN RELAX-MINI

Bazén v provedení RELAX-MINI je ideálním řešením pro menší zahradu, kde je kladen důraz na design a prostorovou nenáročnost. Stejně tak jako vířivou vanu, lze takovýto bazén umístit a zakomponovat do terasy u domu. Mini bazén je skvělým doplňkem zahrady, který můžete umístit prakticky kamkoliv. Takto si na své vlastní zahradě vytvoříte oázu klidu a pohody, do které se vždy budete s radostí vracet.

Nejčastější důvod proč se zákazníci uchylují právě k variantě RELAX-MINI je její prostorová nenáročnost. Bazén ve zmenšeném provedení v sobě kloubí funkčnost standardního bazénu a design, tak jak jej vidíme u vířivých van. 

Bazén RELAX-MINI, může být stejně tak jako bazén klasických rozměrů, osazen protiproudem, světly, masážními tryskami, chrliči vody, přelivovým lemem a mnoha dalšími prvky.

Nejčastějším tvary bazénů RELAX-MINI, jsou čtverec a obdelník. Samozřejmě, fantazii se meze nekladou a proto jsme již na zakázku vyráběli i bazény ve tvaru, ledvinky, kapky, oválu, spirály a mnoho jiných.  

Bazén může být osazen různými odpočinkovými prvky např: Vyvýšeným pódiem, schodištěm pokrývající celou šíři bazénu, sedací lavicí, nebo sníženými masážními zónami.

PROVEDENÍ 

Bazén v provedení spirála. Bazén RELAX-MINI Zastřešený bazén RELAX-MINI

Našim zákazníkům vždy říkáme, že fantazii se meze nekladou. Pokud i vy máte představu o tom jak by měl vypadat Váš vysněný bazén, neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou. Dáváme totiž tvar Vašim představám! 

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
Případně individuální schůzka na tel.čísle: +420 774 566 646

Obchodní oddělení / cenové nabídky
Bc. Jiří Jošt - Obchodní manažer / CZ / DE / ENG /
GSM: +420 774 56 66 46 
E-Mail: jost@plasty-olbest.cz / info@plasty-olbest.cz

Ekonomické oddělení / Platby, faktury
Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: klickova@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies