Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx

PLASTOVÝ SKLEP

Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou podzemních, plastových samonosných sklepů, pro uložení sezónních plodin. Sklepy jsou vyrobeny z konstrukčního polypropylenu pocházejícího od výrobců z České Republiky nebo Německa. Každý námi vyrobený plastový sklep je vyroben za pomoci technologie "HARD". Na takovýto sklep se tedy vztahuje doživotní záruka. Nejsme klasickým prodejcem prefabrikovaných výrobků, Váš sklep vyrobíme dle Vašich požadavků.

Velkou výhodou plastových sklepů je jejich finanční úspora, oproti klasickému zděnému sklepu umístěnému pod domem. Konstrukční polypropylen je nenasákavý, tudíž do sklepa nemůže proniknout okoloní vlhkost. Betonový sklep je třeba navíc pečlivě odizolovat od zbylých částí domu. V opačném případě proniká chlad ze sklepu přes podlahu do obytné části domu. Zděný sklep může navíc vlhnout přičemž se v něm poté tvoří škodlivá plíseň. 

Plastový samonosný sklep lze umístit kamkoliv na pozemku, dle Vaší potřeby. Jelikož není součástí domu, je jeho instalace vhodná zejména u bungalovů a nízkoenergetických staveb, kde by jinak klasický sklep zbytečně zvyšoval energetickou náročnost stavby. 

Jelikož jsme zakázkovým výrobcem, nejsme nijak omezeni v počtu vstupů, odvětrávacích komínků, regálů a jiného příslušenství sklepu. 

Sklep lze umístit buďto do výkopu nebo do svahu, přičemž vstup do sklepa je poté řešen buďto plastovými dveřmi, nebo otevíratelným poklopem shora. 

VYBAVENÍ

  • Konstrukce v provedení HARD
  • Schodiště plastové/dřevěné
  • 3 řady regálů
  • Odvětrávací komínek
  • Přípravou pro osvětlení
  • 1x zásuvka, umístěná v ochranné komoře, pro přivedení el. proudu 

TĚŠÍME SE NA VAŠE POPTÁVKY

Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller Kunststoffkeller

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
V případě nutnosti si lze domluvit individuální schůzku na tel.čísle: +420 774 566 646

Obchodní oddělení / cenové nabídky
Bc. Jiří Jošt - Obchodní manažer / CZ / DE / ENG /
GSM: +420 774 56 66 46 
E-Mail: jost@plasty-olbest.cz 

Ekonomické oddělení / Platby, faktury
Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: info@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu