Plasty Olbest s.r.o.

Ostravská 56, 739 25 Sviadnov


CZDEEN
xxx xx xx xx
  •  

PLASTOVÉ POKLOPY

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou kvalitních plastových poklopů z konstrukčního polypropylenu. Poklop vyrobíme dle specifikací zákazníka. Pokud tedy potřebujete plastový poklop na studnu, žumpu, ČOV, jímku nebo jinou nádobu, neváhejte a pošlete nám Vaši poptávku. 

Standardně vyrábíme jednodílné nebo dvoudílné poklopy. Materiál použitý na výrobu poklopu je konstrukční polypropylen tmavě zelené barvy s UV stabilizací, která výrazně oddaluje proces blednutí způsobený vlivem slunečního záření. Poklopy jsou vždy vyztuženy žebry tak, aby byly pochozí do cca. 100kg. Na vyžádání může být poklop osazen odvětrávacím komínkem případně přípravou na uzamykání visací kladkou. Dělené dvoudílné poklopy jsou navíc osazeny odtokovým kanálkem, který zamezuje pronikání dešťové vody přes dělící spáru. 

Po obvodu poklopu je dále navařen "Rantl" výšky 5 cm, který překryje stávající skruž a zamezí tak bočnímu pronikání nečistot a dešťové vody do prostoru studny nebo jímky. Pokud si přejete zakrýt betonovou skruž i po jejím obvodu, je možné k poklopu doobjednat límec na zakrytí skruže, který je ve stejné barvě jako poklop.   

Poklop na studnu Plastový poklop na studnu

POPTÁVKA

Z důvodu vysokého pracovního vytížení si dovolujeme požádat případné zákazníky, aby do své poptávky zahrnuli níže zmíněné informace, které nám pomohou poptávku odbavit rychleji. 

  1. O jaký poklop se bude jednat? - Na výběr máme jednodílné, dvoudílné či atypické poklopy (dle Vámi dodané dokumentace)
  2. Vnější průměr stávající skruže? - Při koupi poklopu je třeba počítat s přídavkem alespoň 0,5 - 1cm, aby se mohl poklop pohodlně nasadit na skruž.
  3. Síla stěny skruže (vnitřní průměr) - Tato informace nám pomůže určit polohu křížového žebra od hrany poklopu.
  4. Bude skruž zakryta límcem? - V případě, že si přejete zakrýt stávající skruž límcem, je třeba uvést její výšku. 
  5. Bude poklop osazen přípravou na uzamykání?
  6. Bude poklop osazen odvětrávacím komínkem?

Poklop na studnu. Poklop na studnu. Plastový poklop na studnu. Dvoudílný poklop na studnu. Dvoudílný plastový poklop. Plastový poklop, dvoudílný.

Kontakt

 OLBEST s.r.o. 
Ostravská 56, 739 25 Sviadnov 
IČO 25377680

Otevírací doba
Po - Pá 7:00 - 16:00 hod.
V případě nutnosti si lze domluvit individuální schůzku na tel.čísle: +420 774 566 646

Obchodní oddělení / cenové nabídky
Bc. Jiří Jošt - Obchodní manažer / CZ / DE / ENG /
GSM: +420 774 56 66 46 
E-Mail: jost@plasty-olbest.cz 

Ekonomické oddělení / Platby, faktury
Terezie Kličková / CZ /
GSM: +420 777 56 66 46
E-Mail: info@plasty-olbest.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies